Probudio sam se jutros iz sna u kojem sam sanjao da sam se probudio iz sna u kojem sam na nekoj psihoterapijskoj grupi pričao kako sam sanjao da sam se probudio iz sna u kojem sam sanjao da sam se probudio iz sna u kojem sam se pitao koliko puta treba sanjati isti san da bi to postalo znakovito, jesu li tri ponavljanja istog sna trenutak u kojem se treba upitati o čemu se tu radi.
Moram priznati da se još uvijek osjećam prilično zbunjeno jer očekujem da ću se sada opet probuditi iz sna o svemu tome, pa čak i ovom pisanju koje mi uopće nije ispalo jednostavno. Doista mi je bilo komplicirano složiti kronološki u rečenice taj nevjerojatni slijed buđenja.
I koliko je to ponavljanja istog sna u jednom snu?
Podsjeća me to na one beskonačne odraze u dva nasuprotno postavljena zrcala… tako da jedina poruka koju iščitavam iz ovog sna/buđenja jest da me ili beskonačno ima ili me uopće nema. 😀
Ah razumem